Jest wiele przesłanek mówiących Panom, że kobieta się zakochała. Niestety nie wielu z nas potrafi rozpoznać takie sygnały.

Dziś odpowiemy sobie na pytanie ” jak poznać ze ona Cię kocha ? „. Przede wszystkim musimy zdać sobie sprawę, że mężczyźni i kobiety odczuwają te same emocje w różny sposób. Z racji tego większość facetów, nie potrafi rozpoznać sygnały płci pięknej. Jest wiele sygnałów, które wskazują, że kobieta się w nas zakochała oto kilka z nich:

1. Spogląda na Ciebie, gdy jesteś obok – oczywiście nie będzie to tak zwane „gapienie się”, będzie to delikatny, tajemniczy, uwodzicielski wzrok. Oczy kobiety powinny błyszczeć niczym gwiazdy. Każde przesunięcie jej wzroku będzie odczuwalne dla Ciebie, w wyraźny, czarujący sposób.

2. Szuka wszelakich sposobów na kontakt z Tobą – zaczepki na Facebook’u, czy podpytywanie znajomych o Twój numer telefonu. To również będzie oznaka, że ona jest Tobą zainteresowana. Również kontakt w cztery oczy, milcząc i z uwagą przyglądając się ruchom Twoich warg oraz głębokie wnikanie w Twoje źrenice będzie objawem zakochania.

3. Punkt zainteresowań – kobieta chce być w centrum Twojej uwagi. Zaczyna interesować się tym samym co Ty. Zaczyna dogłębnie przyswajać wiedzę o Twojej ulubionej książce, sporcie, serialu czy grze komputerowej. Nawet, gdy tematy Twojego hobby są dla niej abstrakcyjne.

4. Dba o swój wygląd – zaczyna bardziej niż zwykle dbać o siebie. Maluje usta szminką o Twoim ulubionym kolorze, zaczyna ubierać się pod Twój gust. Większość kobiet zakochanych przefarbuje swoje włosy, na taki kolor, który Ty lubisz lub Cię pociąga.

5. Chce wiedzieć o Tobie wszystko – pomimo mediów społecznościowych, które mówią o nas bardzo dużo, przedstawicielka płci pięknej zrobi wszystko, aby dowiedzieć się o Tobie znacznie więcej. Między innymi poprzez kontakt z Twoimi przyjaciółmi, aby być bliżej Ciebie i poznać Twoje nawyki. Przy rozmowie będzie zadawać bardzo podchwytliwe pytania takie jak: „Wolałbyś spacer w nocy czy w dzień”. Dla większości mężczyzn taka informacja wydaje się zbędna, lecz dla kobiet to idealna informacja, po to by przygotować dla Was pierwszą randkę.

6. Wymowne ruchy ciała – częste poprawianie włosów, delikatny uśmiech czy chociażby ruch bioder podczas chodzenia. To tylko kilka przykładów na uwodzicielskie ruchy kobiety, gdy jesteś w pobliżu lub zerkasz na nią.

Te sygnały to jedynie część arsenału jakim dysponuje kobieta. Wszystkie kobiety mają dużo więcej broni niestety tylko kobiety, są w stanie rozpoznać wszystkie.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here