Miłość to odwieczna zagwozdka ludzkości. Już od najmłodszych lat potrafi nam spędzić sen z powiek. Co robić, jeśli trafi w Ciebie strzała Amora?

W tym poradniku dowiesz się, jak poderwać chłopaka z klasy.

Najważniejsze to być sobą
Niestety, ale prędzej czy później wyda się, że go oszukujesz. Szczerość to podstawa. Ty także nie chciałabyś, aby okazało się, że ktoś oszukuje Ciebie, prawda? Więc jeśli jesteś osobą nieśmiałą, nie graj na siłę szalonej dziewczyny, by mu zaimponować. Są na to inne sposoby.

Pokaż mu, że jesteś osobą wartą uwagi
Może masz jakieś zainteresowania lub talenty, którymi warto byłoby się podzielić? Na przykład występ na przedstawieniu szkolnym, gdzie pokażesz, jak pięknie śpiewasz może okazać się idealną okazją do zaprezentowania siebie z jak najlepszej strony.

Uśmiech – najpiękniejsza ozdoba kobiecej urody
Nawet najwspanialsza twarz bez uśmiechu traci blask. Staraj się więc uśmiechać jak najwięcej, nie tylko do upatrzonego kolegi. Miłe usposobienie na pewno przyniesie pozytywne skutki. Ludzie instynktownie dostosowują się do naszego nastroju i wyrazu twarzy. Warto zarażać uśmiechem, a na dziś to Twoje zadanie.

Nie znacie się jeszcze zbyt dobrze? Najwyższy czas to zmienić!
Jeśli chłopak nie garnie się do tego, aby do Ciebie zagadać – Ty zrób pierwszy krok. Gdy go spotkasz przywitaj się z uśmiechem na twarzy. Znajdź wspólny temat. Na początek coś neutralnego, na przykład pogadajcie o tej wrednej facetce, która uprzykrza wam życie w szkole.

Łap spojrzenia
Bardzo ważny jest kontakt wzrokowy. W końcu zauważy, że patrzysz na niego i odwzajemni spojrzenie. Nie odwracaj wtedy wzroku i uśmiechnij się. W ten sposób zasygnalizujesz mu swoje zainteresowanie.

Zadbaj o wygląd
Nie chodzi tutaj o drastyczne zmiany wizerunku. Możesz na przykład ubrać do szkoły sukienkę, jeśli rzadko w nich chodzisz, albo rozpuścić włosy, gdy nosisz związane w kucyk. Nie zapominaj także o odpowiedniej higienie i ulubionych perfumach. Ładny zapach, który będziesz nosić zwróci jego uwagę.

Zrób mu przysługę
Wyłap moment, gdy będzie potrzebował pomocy. Może pozwolisz mu odpisać swoje zadanie domowe, gdy koledze zdarzy się o nim zapomnieć lub zaproponujesz pomoc w nauce, gdy klasówka nie najlepiej mu pójdzie?

Spróbuj się zaprzyjaźnić
Zrób o nim dyskretny wywiad i zacznij z nim temat o czymś, co by go zaciekawiło. Na początek możesz spróbować odezwać się do niego na którymś z portalów społecznościowych. Nie od dziś wiadomo, że w internecie ludziom łatwiej się otworzyć.

Powiedz coś miłego
Każdy z nas lubi słuchać o sobie dobre rzeczy. Powiedz mu, że fajnie dziś wygląda albo że świetnie gra w piłkę, a zobaczysz że chłopak będzie mega zadowolony.

Nie narzucaj się
Jeśli kolega nadal jest zimny jak lód, odpuść sobie. Zbyt duża uwaga może go wystraszyć, poczuje się osaczony. Odrobina przerwy pomoże mu docenić skarb, który mógłby mu przejść koło nosa. Jeśli jest wart uwagi – na pewno dostrzeże Twoje starania.

Teraz już wiesz, jak poderwać chłopaka z klasy. Pamiętaj, że ogromną rolę gra naturalność, wesołe usposobienie i oczywiście komplementy.
Powodzenia!

[Głosów:4    Średnia:3.5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here