jakie pytania zadać dziewczynie

Temat związków jest bardzo popularny w każdej grupie społecznej i nie jest ważne, czy mamy 20 czy 40 lat. Różnią się tylko problemy i możliwości ich rozwiązania. Młodzi ludzie, którzy wchodzą w okres dojrzewania, mają nieuniknioną ochotę przebywania z płcią przeciwną. Jest to rzecz całkowicie zdrowa i normalna. Tak było zawsze i prawdopodobnie już zawsze tak będzie. Często, kiedy chłopak zaprasza dziewczynę na randkę, towarzyszy mu przy tym stres oraz lęk, że coś pójdzie nie tak.

Obawa przed tym, że ona nie umówi się z nim kolejny raz, że stanie się pośmiewiskiem wśród rówieśników jest ogromna. Naukowcy porównują stres związany z pierwszą randką do tego, który pojawia się podczas rozmowy kwalifikacyjnej lub chociażby do pierwszego dnia w nowej pracy. Niby nie ma się czego bać ale jednak jest to nowa sytuacja i nigdy nie wiemy jak druga, ważna osoba zareaguje na daną sytuację. Czasem jedno proste pytanie może popsuć atmosferę i zniszczyć wszystkie starania.

W internecie można znaleźć mnóstwo porad na temat pytań jakich absolutnie nie można zadawać partnerowi na przynajmniej kilku pierwszych randkach. Wszyscy wiedzą, że tematy dotyczące polityki czy religii nie są mile widziane. Niekiedy, głownie kobiety zaczynają snuć dalekosiężne plany już na pierwszej randce. Plany dotyczące założenia rodziny czy posiadania dzieci. Działają one na współtowarzysza jak przysłowiowa płachta na byka.

Absolutnym zakazem jest opowiadanie o byłych partnerach i co niestety często występuje- porównywanie go do naszego rozmówcy. Lista tematów zakazanych jest długa ale klarowna. A jak to jest z pytaniami, które wypada zadać dziewczynie? Jakie pytania zadać dziewczynie? KLIKNIJ! Na pewno nie należy nikogo udawać, nie ma to po prostu sensu, bo nawet jeśli umówi się z Tobą na kolejną randkę to w końcu będziesz zmuszony pokazać jej swoją prawdziwą twarz. Kobiety są wizjonerkami, lubią sobie wyobrażać co będzie za kilka lub nawet kilkanaście lat lub co by było gdyby?.

ładna dziewczyna

Warto mieć to na uwadze i zapytać np. jak wyglądałby Twój idealny dzień? co byś wtedy robiła? z kim byś go spędziła. Statystyki pokazują, że jeśli pozwolisz puścić wodzę fantazji kobiecie, atmosfera staje się milsza a wiadomo, że przecież o to na randce chodzi.
Psycholog dr Arthur Aron, w latach dziewięćdziesiątych stworzył listę 36 pytań, które mają zbliżyć do siebie dwoje, często obcych sobie ludzi.

Oto kilka z nich:
1. Gdybyś mógł zaprosić dowolną osobę, na obiad, kto by to był?
2. Czy chciałbyś być sławny? Jeśli tak, to z czego?
3. Czy kiedykolwiek ćwiczysz co chcesz powiedzieć, zanim do kogoś dzwonisz? Czemu to robisz?
4.Gdybyś mógł/mogła obudzić się jutro rano z jakąś nową cechą lub umiejętnością, co by to było?
5. Gdyby kryształowa kula mogła pokazać ci prawdę o Tobie, Twoim życiu, przyszłości lub o czymkolwiek innym, czego byś chciał się dowiedzieć?
6. Powiedz partnerowi/partnerce coś, co ci się w nim/niej podoba. Bądź bardzo szczery – mów rzeczy, których się zwykle nie mówi świeżo poznanej osobie.
7. Pali się twój dom, w którym są wszystkie twoje rzeczy. Uratowałeś/uratowałaś już swoich bliskich i zwierzęta. Został czas, by wbiec ostatni raz do domu i coś uratować. Co wybierzesz i dlaczego?

Jak widać, wśród powyższych pytań nie ma wcale pytań typu: jakiej muzyki słuchasz lub co lubisz robić w wolnej chwili, kim są Twoi rodzice?. Pytania dr Arona nie są łatwe, czasami nawet wymagające. Ale o to właśnie chodzi, żeby pytania nie były, nudne, przewidywalne ale takie, dzięki którym będziesz mógł poznać co jest dla wybranej przez Ciebie dziewczyny, naprawdę ważne. Oczywistym jest, że wszystkie te banalne pytania, są ważne i dobrze wiedzieć jest jakiej muzyki słucha nasza wybranka.

dziewczyna

Natomiast pamiętajmy, że nie są to tematy na pierwszą randkę. Na pierwszej randce chciejmy poznać jak najlepiej naszą partnerkę. Pytania, które nie dają ograniczeń, najlepiej pokazują kto kim jest. Nie zapominajmy o tym. Ważne jest też nastawienie dziewczyny, którą się umawiasz. Mężczyźni, mają tendencję do pytań oceniających, często, jeszcze w trakcie trwania randki, pytają: na ile oceniłabyś naszą randkę?

Nie jest to pytanie zabronione, ale rzadko kiedy nawet jeśli dziewczyna ma ochotę powiedzieć 1, tak właśnie zrobi. Prawdopodobnie w takiej sytuacji odpowie wymijająco. A jeśli nie będzie to prawdziwa odpowiedź, to przecież nie ma sensu zadawać tego typu pytań. Wiadomo, że jeśli przyjdzie spóźniona, lub co gorsze Ty się spóźnisz nie wpłynie to dobrze na przebieg randki. Mimo, że dla mężczyzn to są błahe rzeczy, kobiety zwracają szczególną uwagę na zachowanie.

[Głosów:15    Średnia:2.3/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here