Szukasz dobrego barbers w Krakowie? Sprawdź to, zanim zadzwonisz do kumpla

Krakowscy barberzy robią furorę na mieście swoimi umiejętnościami, jednakże mogą je w pełni okazać dopiero wtedy, gdy ich usługi zostaną w 100% wykorzystane. Zajmują się nie tylko strzyżeniem męskich włosów, ale także szeroko pojętą pielęgnacją męskich bród. Jeśli chodzi o stylizację brody, barber nie ma sobie równych. Fryzjer męski, choć może przyciąć brodę, to nie zajmuje się tym na okrągło i przez brak w tym praktyki jest wyprzedzany przez barbera. Dlaczego lepiej wybrać barbera niż fryzjera? W tym artykule spróbujemy udzielić odpowiedzi na to pytanie.

W czym dobry jest fryzjer?

Fryzjerzy spisują się nieźle w strzyżeniu i stylizacji włosów, ale mają swoje określone standardy i w zasadzie poruszają się w ich obrębie. W salonie fryzjerskim można oczekiwać wielu specyficznych uczesań i ułożeń włosów, których raczej barber nie wziąłby na siebie. Poza tym fryzjer doskonale potrafi zafarbować włosy na wymarzony przez klienta kolor, za to barber może co najwyżej zatuszować siwe odrosty na głowie i brodzie.

Jakie zadania można stawiać barberowi?

Barber jest fachowcem od męskich fryzur klasycznych. Cieniowania włosów również można po nim się spodziewać, jak również wyciszy w razie potrzeby przebijające się siwe włosy, chociaż wielu panom siwizna dodaje uroku. Barber jest najlepszym serwisem brody i wielu mężczyzn odwiedza go głównie w tym celu. Brodę potrafi przyciąć dokładnie tak, aby klient prezentował się, jak najlepiej w wymarzonym przez siebie zaroście. Doskonale potrafi spasować jej kształt z włosami i uczynić z nich jedną całość. Dla prawdziwych mężczyzn ma to wielkie znaczenie i sprawia, że całe owłosienie twarzy czyni ich indywidualistami.

Dbanie o zarost klienta

Jak widać, fryzjer jest specjalistą w nietypowych stylizacjach włosów, może nadawać im dowolny kolor i zdaje się, że jego możliwości są większe od możliwości barbera. Ale czy prawdziwi mężczyźni z brodą będą chodzić do fryzjera i oczekiwać specjalnych stylów uczesań i nałożenia kolorku? Prawdziwy facet, w dodatku z brodą, nie bawi się w takie rzeczy. Jemu w zupełności wystarcza klasyczne strzyżenie włosów i brody, tak więc barber wysuwa się zdecydowanie do przodu.

Barber jest specjalistą od pielęgnacji włosów i brody. Zawsze ma w zanadrzu dobre rady co do postępowania klienta z własną brodą poza barber shopem. W jego asortymencie są różne maści, kremy, odżywki i olejki, dzięki którym męski zarost będzie się świetnie prezentował przez cały czas.

Znakomitych barberów można znaleźć dzięki poczcie pantoflowej albo też wchodząc na stronę https://www.moment.pl/fryzjer/strzyzenie-meskie-barber/krakow. Każdy potencjalny klient może przekonać się osobiście o wszelkich usługach, jakie oferują barberzy i zdecydować się na odpowiedniego dla siebie.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here