Wszystko będzie zależne od tego, jaki to facet. Jeden może być bardzo łatwy do zdobycia, bo wystarczy się do niego odezwać, uśmiechnąć i już jest nasz. Bywają też tacy, dla których liczy się inteligencja dziewczyny. Wtedy możemy mieć problemy tym bardziej, jeśli on te wymagania ma bardzo, ale to bardzo duże. W takiej sytuacji trzeba będzie sprawdzić, jakie ma zainteresowania.

Dowiemy się tego od znajomych czy tak jak dzisiaj można to znaleźć na Facebooku. To proste rozwiązanie, bo ludzie tam zostawiają wszystkie możliwe dane o sobie. Dobrym sposobem na to żeby zbliżyć się do faceta jest poproszenie go o pomoc. Jeśli jesteśmy w szkole to może nam da korepetycje, z jakiego przedmiotu, a jeśli mamy już swoje lata to możemy prosić o coś związanego z komputerem.

To dobre sposoby i co ważne takie, które przenoszą bardzo dobre efekty, a więc nie ma, co czekać tylko trzeba tego próbować. Faceta można również zdobyć bezpośrednio, czyli podchodzimy i mówimy, że nam się podoba i dajemy mu nasz numer telefonu.

Ile z nas z takiej rady skorzysta? Jedna na milion? Zapewne tak to będzie wyglądało, bo to my chcemy żeby on wykonał pierwszy krok. Można tutaj wymienić miliony ilości, które nigdy nie doszły do skutku, bo dziewczyna czekała aż chłopak zrobi pierwszy krok. Czasami trzeba sobie trochę pomóc, dlatego starajmy się znaleźć takie rozwiązania, jakie są bardzo skuteczne w działaniu i osiągniemy dzięki nim sukces.

Wygląd ma znaczenie
Na pewno, jeśli jesteśmy atrakcyjne i podobamy się facetowi to będzie nam o wiele łatwiej go zdobyć. Jeśli nasz styl odbiera od tego, co on lubi to pora to zmienić. Musimy zadbać o siebie, a wtedy to on zwróci na nas uwagę, co oznacza, że go zdobędziemy. Niestety, ale tak to wygląda, że wygląd jest najważniejszy. Później sprawdza się czy z taką osobą można o czymś porozmawiać. Jeśli on ma zainteresowania to my możemy coś się o tym dowiedzieć.

Tylko, jeśli już poruszamy jakiś temat to byłoby dobrze coś o tym wiedzieć. Nie chcemy pleść bzdur, bo może to go bardziej rozbawić niż mu się spodobać, a przecież nie taki jest nasz cel. Jeśli nie wiemy jak dać mu do zrozumienia, że nam się podoba to warto porozmawiać z jego znajomymi. Wtedy oni na pewno, co nie, co mu przekażą i będziemy miały łatwiej.
Musimy stosować wszystkie możliwe sposoby na to żeby można było zdobyć drugą połówkę. Pamiętajmy jednak żeby poświęcać się tylko dla kogoś, kto jest tego wart. Czy wiemy to teraz? Właśnie w tym problem, że często dowiadujemy się, że nie było warto dopiero po fakcie.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here