biżuteria boho

Biżuteria boho ciszy się popularnością nie tylko w okresie kiedy panuje na na nią moda. Jest ponadczasowa i wiele osób decyduje się na dodatki właśnie w stylu boho. Wiele kobiet lubi duże ozdoby, które wyrażają ich charakter. Kreacja z takimi dodatkami nie ma prawa wyglądać nudno. Takie dodatki tworzą całość i nawet zwykła biała damska koszula wygląda ciekawie.

Przeczytaj też: https://www.e-warsaw.pl/bizuteria-boho/

Na jaką okazję zakładać biżuterię boho?

Nie ma tak naprawdę ustalonych zasad, które wyznaczają jakiekolwiek ścieżki co do tego na jaką okazję zakładać biżuterię boho. Jeśli chcesz założyć bransoletkę w takim stylu do do pracy, nie masz się o co przejmować. Wyjątkiem jest to, kiedy bransoletka zajmuje pół nadgarstka. W takich wypadkach nie wypad założyć biżuterii boho. 

Gdzie kupić boho biżuterię?

Internet to z pewnością największe źródło inspiracji. Możemy wyszukiwać i zakupywać dodatki, które sprawią, że nasza kreacja wzbogaci się o niepowtarzalny styl. Drugą opcją, która nie odstaje dużo od internetu są sieciówki, które oferują szeroką paletę dodatków w tym stylu. 

Kolczyki w stylu boho mogą sprawdzić się idealnie jak prezent świąteczny dla bliskiej osoby, ale również dla koleżanki z pracy. Z pewnością trafią w ich gusta. 

Skąd wzięła się nazwa?

Słowo boho wywodzi się od wyrażenia ,,bohema’’, które można tłumaczyć jako artystyczną cyganerię. Styl nawiązuje do zupełnie innej epoki. Dla wielu osób dodatki w stylu boho ściśle łączą z latami 60. Kojarzy się również ze stylem hippisowskim, ale to nie do końca dobra droga. W tym przypadku można mówić o pewnym eklektyzmie i łączeniu wielu inspiracji i stylów.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here