Podstawowe informacje na temat przeszczepu włosów w Warszawie

Ludzie zmagają się z różnymi problemami zdrowotnymi. Jednym z nich jest na przykład łysienie. Bez wątpienia zdrowe i zadbane włosy są ważnym atutem urody, zarówno dla kobiet, jak też dla mężczyzn. Osoby, które cierpią ze względu na łysienie, mogą skorzystać z nowatorskiej procedury leczenia, jaką jest przeszczep włosów.

Przeszczep włosów Warszawa

Na czym polega przeszczepianie włosów? To procedura medyczna, podczas której z głowy pacjenta, z tak zwanego obszaru biorczego, pobierane są mieszki włosowe wraz z cebulką i fragmentem skóry. To tak zwane grafty. Następnie podczas tego samego zabiegu są one wszczepione tam, gdzie na skórze głowy pacjenta znajdują się łyse miejsca. W czasie jednego zabiegu może być pobranych nawet od 1000 do 1500 graftów.

Przeszczepianie włosów Warszawa

Podczas tego bardzo skomplikowanego zabiegu medycznego wykwalifikowana kadra medyczna jest wspierana przez nowoczesne roboty. To właśnie dzięki temu zabieg przebiega stosunkowo szybko i jest bardzo precyzyjny. Jest on też również mniej inwazyjny niż jeszcze kilka lat temu. Po zabiegu pacjenci szybciej powracają do pełnej sprawności, co jest dodatkową korzyścią związaną z wykorzystaniem robotów medycznych.

Przeszczep włosów warszawa – finansowanie

Opłaty za zabieg przeszczepu włosów muszą być całkowicie pokryte przez pacjenta. Niestety w Polsce ta metoda leczenia łysienia nie jest refundowana w ramach ubezpieczenia NFZ. Jeden przeszczep kosztuje około 2000 zł. Generalnie ceny uzależnione są od tego, jak wiele graftów zostanie pobranych, a następnie wszczepionych. Więcej na temat opłat można dowiedzieć się w miejscu, jakim jest klinika włosa Warszawa.

Przeszczep włosów – efekty

Klinika włosa Warszawa to miejsce, do którego każdy pacjent musi udać się na wstępną diagnozę, aby uzyskać kwalifikacje do zabiegu. Warto wiedzieć o tym, że nie każdy przypadek łysienie może być leczony poprzez przeszczep włosów. Kompletne informacje na temat przeszczepu i możliwości leczenia można uzyskać u pracowników kliniki, w tym trychologów, którzy są ekspertami od zdrowia włosów. Jeżeli przeszczepianie włosów Warszawa będzie możliwe w przypadku konkretnego pacjenta, pierwsze efekty zabiegu będą widoczne po około pięciu lub sześciu tygodniach.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here