Cena liposukcji

Odsysanie tłuszczu – zwane czasami liposukcją – to dość złożony, choć raczej bezpieczny dla zdrowia zabieg. Polega on w głównej mierze na usunięciu tłuszczu tkankowego, którego nie da się spalić poprzez różnego rodzaju ćwiczenia. Ile kosztuje przeprowadzenie takiego zabiegu? Od czego zależeć będą związane z nim koszty?

Liczy się miejsce

W przypadku takich zabiegów jak liposukcja ud cena zależy w dużym stopniu od tego, gdzie będzie przeprowadzony dany zabieg. Jeśli ma on miejsce w niewielkim miasteczku i w mało znanym punkcie, to jego przeprowadzenie będzie raczej dość tanie. Biorąc pod uwagę wyjątkową specyfikę takich zabiegów jak odsysanie tłuszczu cena będzie najwyższa w najbardziej renomowanych klinikach. Ile zatem będzie to wszystko kosztować? Mówiąc wprost – od 1500 do nawet 13 000 złotych. Warto też pamiętać o tym, że najlepsi (i najdrożsi) korzystają też z najbardziej zaawansowanych metod.

Miejsce przeprowadzenia zabiegu

Biorąc pod uwagę sposób przeprowadzenia takich zabiegów jak liposukcja brzucha cena będzie w tym przypadku nieco wyższa i wyniesie mniej więcej od 2000 do nawet 15 000 złotych. Różnica ta wynika stąd, że zabieg wykonywany bezpośrednio na brzuchu, wymaga zastosowania nieco innych metod. Co więcej – o czym wie każdy – brzuch jest znacznie bardziej eksponowaną częścią ciała, a co za tym idzie – pozbycie się z niej dodatkowej „oponki” jest dla wielu osób szczególnie ważne. Warto podkreślić, że przeprowadzenie zabiegu na brzuchu nie zawsze jest wskazane, gdyż mógł być on wcześniej np. operowany.

Obniżenie kosztów – czy to możliwe?

Czy Liposukcja ud cena może być niższa? Wszystko zależy od tego, w jaki sposób podejdzie się do tej kwestii. Przeprowadzenie zabiegu w mniej renomowanej klinice i zastosowanie bardziej inwazyjnej formy nacięcia, to główne czynniki, które przemawiają za obniżką kosztów liposukcji. To samo zresztą dotyczy takich zabiegów jak np. liposukcja brzucha cena, która może zostać przeprowadzona w taki sposób, że pozostałe po niej blizny będą… znacznie lepiej widoczne. Dlatego maksymalne obniżenie kosztów liposukcji nie zawsze jest wskazane, a często nawet jest zwyczajnie szkodliwe.

Podsumowując, w przypadku takich zabiegów jak odsysanie tłuszczu cena nie zawsze powinna grać najważniejszą rolę.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here