Odpowiedniki oryginalnych perfum – czy to się opłaca?

Znane zapachy światowych marek to jedna z oznak najprawdziwszego luksusu i zamiłowania do piękna. W związku z tym jednak, że zapachy te pochodzą od najbardziej znanych i utytułowanych producentów na świecie – ich cena dla wielu przeciętnych użytkowników pozostaje wciąż nieosiągalna. Nie ma co jednak się załamywać – w dobie współczesnych rozwiązań dostępne są przecież wysokiej jakości odpowiedniki oryginalnych perfum. Dlaczego warto na nie postawić?

Tańsza wersja wcale nie gorsza

Niewyrafinowany i niezbyt doświadczony znawca zapachów perfum w większości przypadków nie pozna się na tym, że dobrej jakości odpowiedniki oryginalnych perfum odbiegają od oryginału. Bardzo często bowiem różnica ta jest tak nieznaczna, że niemal niezauważalna. A wszystko to jest wynikiem stale rosnących możliwości technologicznych dostępnych współcześnie, jak również zdolności produkcyjnych dużo mniej znanych zakładów perfumeryjnych. Tu warto wskazać, że dziś w procesie produkcji odpowiedników zapachów korzysta się z wielu produktów z naprawdę wysokiej półki jakościowej.

W cenie wyłącznie jakość

Odpowiedniki oryginalnych perfum mają tę wyższość nad perfumami światowych marek, że w ich przypadku nie płaci się na finezyjne opakowanie, markę czy wizerunek gwiazdy promującej dany zapach. W praktyce bowiem płaci się głównie za jakość produktu zamkniętego w uroczym flakoniku perfum. Stąd też i dużo atrakcyjniejsza cena flakonika, dużo dostępniejsza nawet dla przeciętnego Kowalskiego.

Zaskakująca trwałość

Jednymi z najważniejszych parametrów dobrej jakości odpowiedników oryginalnych perfum pozostaje ich jakość – w niczym nie ujmuje tej oryginalnej. Trwałość perfum także jest bardzo duża, co zaskakuje szczególnie te osoby, które zaliczyć można by raczej do branżowych niedowiarków. Umiejętnie skomponowane nuty zapachowe, wzorowane na tych oryginalnych, są bardzo miłą odmianą w przypadku odpowiedników perfum i sprawiają, że można rozkochać się w nich zdecydowanie na dłużej. A nawet więcej – także na stałe. Na tę jakość warto postawić.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here