Przeszczep włosów

Wyobraźmy sobie taką sytuację  – właśnie mają Państwo udać się na wystawny bankiet lub też uroczyste spotkanie rodzinne. Nadszedł więc czas na przygotowanie odpowiedniego stroju oraz na popołudniową toaletkę. Niestety, podczas mycia włosów lub też ich czesania zauważają Państwo, że w odpływie zlewu albo na szczotce znajduje się o wiele więcej włosków niż miało to miejsce jeszcze do niedawna. Co może być tego przyczyną? Przeciągający się stres, nieprawidłowy styl odżywiania, a może choroba, z którą dopiero niedawno udało się Państwu uporać? Wszystkie te alternatywy są równie prawdopodobne, jednakże w Państwa głowie nieustannie rozbrzmiewa jedna myśl – jak temu stanowi rzeczy zapobiec?

Co bardziej zdesperowane osoby pragną ratować się przed łysieniem albo nadmiernym wypadaniem włosów na drodze przeszczepu włosów zwanego także transplantacją. Wedle zapewnień lekarzy jest to zabieg całkowicie bezpieczny i bezproblemowy – jak najbardziej są to stwierdzenia słuszne, jednakże niejednokrotnie zapominają oni dodać, że terapia taka jest jednocześnie wysoce inwazyjna, opiera się na ingerencji w skórę głowy, która to musi zostać nacięta, aby zaaplikować nowe mieszki włosowe, a dodatkowo nie gwarantuje stuprocentowej skuteczności. Tak, to prawda! Nawet jeżeli zdecydują się Państwo wydać kilka tysięcy złotych i poddać bolesnej procedurze przeszczepu włosów, nie mają Państwo pewności czy transplantacja się przyjmie. Jeżeli bowiem zostanie odrzucona, wystąpić może konieczność ponowienia zabiegu…lub też skierowania swoich kroków do naszego salonu.

Dlaczego właśnie tam? To właśnie w naszym zakładzie mogą Państwo poddać się terapii, która jest o wiele bezpieczniejsza, nie poskutkuje pojawieniem się na Państwa skórze głowy nieestetycznych blizn, a co najważniejsze – przyniesie zauważalny oraz zachwycający efekt niemalże w mgnieniu oka! Mowa oczywiście o specjalistycznej metodzie wizualnego zagęszczania włosów, która to polega na aplikacji na nie specjalnego proszku lub sprayu zawierającego w składzie mikroskopijne włókna keratynowe Lions’hair: https://lionshair.pl/przeszczep-wlosow/, dzięki którym fryzura jak za dotknięciem magicznej różdżki wyglądać zaczyna zdrowiej, gęściej oraz bardziej lśniąco. Wielu z Państwa zapewne z radością powita też fakt, że koszt takiego przedsięwzięcia to jedynie niewielki ułamek ceny, jaką musieliby Państwo zapłacić w klinice, aby poddać się zabiegowi transplantacji włosów. W przeciwieństwie do niego, oferowana przez nas usługa jest w pełni bezpieczna oraz nie grozi wykształceniem się na skórze podrażnień, reakcji alergicznych, czy blizn. Jest to także idealna oferta dla osób będących w ciągłym biegu, bowiem wykonanie zabiegu zajmuje zaledwie kilkanaście minut, a z salonu wybrać się można od razu na ważne spotkanie czy inne istotne dla Państwa wydarzenie – osoby z Państwa otoczenia z pewnością będą zachwycone stanem Państwa uczesania, możemy to zagwarantować!

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here