depilacja laserowa

Lato zbliża się wielkimi krokami. Temperatury zachęcają, by odsłonić nieco więcej ciała. Chcesz pochwalić się smukłymi łydkami? W końcu bez skrępowania założyć bikini czy odsłonić tors? Skorzystaj z laserowego usuwania zbędnego owłosienia. Już trzy zabiegi przyniosą widoczny efekt, a seria laseroterapii pozwoli Ci zapomnieć o kłopotliwej depilacji mechanicznej i cieszyć się pięknym, gładkim, pozbawionym krępującego owłosienia ciałem.

Depilacja laserowa nie tylko dla kobiet!

Zwykło się uważać, że na zabieg laserowego usuwania owłosienia decydują się częściej kobiety, jednak dziś, równie chętnie z laserowej depilacji korzystają mężczyźni. Czym różni się depilacja kobieca od męskiej? Jeśli wziąć pod uwagę aspekt techniczny – to niczym, natomiast jeśli chodzi o partię ciała, którą najczęściej poddajemy zabiegowi depilacji laserowej – można zauważyć pewne różnice. Panie najczęściej depilują nogi oraz pachy, panowie z kolei – tors oraz brzuch. Zarówno kobiety, jak i mężczyźni decydują się na depilację laserową miejsc intymnych. Panie wykonują laserowe usuwanie wąsika, a także wykonują usuwanie owłosienia z twarzy, panowie chętnie tą metodą pozbywają się krepującego owłosienia na plecach.

Ile zabiegów laseroterapii należy wykonać?

Depilacja laserowa to niezwykle skuteczna metoda pozbywania się nadmiernego owłosienia, jednak by była w pełni skuteczna należy wykonać kilka zabiegów laseroterapii. Ilość koniecznych zabiegów uzależniona jest od ilości włosów i ich koloru. Zwykle im ciemniejsze włosy i jaśniejsza cera, tym mniej zabiegów jest koniecznych. Minimalna liczba sesji depilacji laserowej to 3 zabiegi. Zdarza się, że dla pełnego efektu należy wykonać 5 do 7 sesji. Zabiegi odbywają się w kilkutygodniowych odstępach.

Jak wygląda depilacja laserowa?

Podczas zabiegu laser wysyła wiązkę światła, która jest pochłaniana przez najciemniejsze punkty na skórze czyli włosy. W wyniku działania lasera włos oraz jego cebulka ulegają całkowitemu zniszczeniu bądź znacznemu osłabieniu. Zabieg trwa od 5 do 35 minut – zależnie od tego jaką partię ciała poddajemy depilacji. Podczas zabiegu możemy odczuwać delikatne uczucie ukłucia igłą, mrowienie lub swędzenie.

Dlaczego warto poddać się zabiegowi laserowego usuwania owłosienia?

Depilacja laserowa sprawi, że poczujesz się pięknie i dobrze w swoim ciele. Nadmierne, niechciane owłosienie bywa powodem kompleksów i skrępowania w wielu sytuacjach. Dzięki zabiegowi laseroterapii możesz się ich pozbyć raz na zawsze. Zyskasz nie tylko doskonały efekt estetyczny, ale także wygodę – zapomnisz o codziennej żmudnej i bolesnej depilacji.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here