Makijaż permanentny – sposób na oszczędność czasu

Męczy cię codzienne malowanie się? Chcesz zaoszczędzić cenny czas na zupełnie inne zajęcia niż nużące wykonywanie koniecznego makijażu? Idealnym rozwiązaniem dla ciebie będzie makijaż permanentny. Jeżeli oprócz wymienionych powodów chcesz naturalnie zaakcentować swoją urodę, optycznie powiększyć usta czy nadać odpowiedni kształt brwiom, to jeden z najlepszych zabiegów medycyny estetycznej, który po prostu pokochasz. To w końcu hit ostatnich miesięcy!

Czym dokładnie jest makijaż permanentny?

Każdy z nas odczuwa potrzebę bycia ładnym, wiąże się to z zadbaniem o siebie pod kątem fizycznym. Tę istotną prawdę dostrzegli już ludzie żyjący w poprzednich epokach, między innymi Chińczycy. Niektórzy malowali swoje ciało, zmyślnie je ozdabiając, niektórzy wbijali barwniki pochodzenia roślinnego pod skórę, ale bez przekraczania granicy naskórka. W dzisiejszych czasach możemy się „ubarwić” w jeszcze lepszy sposób. Studia urody proponują nam profesjonalne zabiegi, na które warto się zapisać, jeżeli podobają nam się proponowane efekty. A te są wspaniałe!

Taki makijaż poprawi niedoskonałości, podkreśli nasz wygląd i zamaskuje to, co trzeba zamaskować. Nie rozmaże się w najmniej spodziewanym momencie, umożliwiając przez kilkanaście miesięcy wysypianie się. Wszak cały czas, niezależnie od pory dnia i nocy, wygląda się świetnie, a makijaż jest zbędny.

Czy makijaż boli i jaki dbać o twarz po zabiegu?

Makijaż permanentny nie sprawia dyskomfortu, jeżeli przeprowadzany jest w profesjonalnym gabinecie medycyny estetycznej. Bardzo często proponuje się klientkom przed zabiegiem specjalne znieczulenie, jednak w zależności od indywidualnej wrażliwości, wykonanie makijażu permanentnego może sprawiać dyskomfort. Najbardziej newralgicznym miejscem są usta oraz powieki.

Po wykonaniu zabiegu należy dbać o makijaż permanentny jak o zwykły tatuaż – czyli smarować miejsca co kilka godzin maściami z witaminą A. W tym czasie nie skubiemy brwi i staramy się uważać na te miejsca. Odpadają również zabiegi pielęgnacyjne brwi podczas co najmniej dwóch tygodni, do czasu wygojenia się skóry. Dzięki odpowiedniej pielęgnacji i późniejszej poprawce (po około dwóch tygodniach od wykonania zabiegu), makijaż może się utrzymać nawet do kilku lat, sprawiając radość pacjentce. Warto jednak wykonać go pod okiem specjalistki – linergistki, czyli osoby specjalnie wykwalifikowanej i doświadczonej. Osobę taką znajdziesz na afrodytasalon.pl. Dzięki makijażowi permanentnemu zaakcentowane miejsca, usta, powieki oraz brwi  naprawdę podkreślą piękno urody kobiety.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here