Jak dobrać właściwy krój spodni odwiedzając centrum handlowe w Gdyni

Szaleństwo zakupowe to jeden z ulubionych sposobów kobiet na zrelaksowanie oraz podbudowanie poczucia własnej wartości. Mimo, że sklepy odzieżowe kuszą każdą z nas atrakcyjnymi cenami oraz rabatami, to warto wiedzieć jakie stroje pasują do naszej sylwetki, aby szybko nie pożałować ostatniego zakupu. Mnogość wzorów i kolorów oferuje praktycznie każde centrum handlowe. Gdynia zaprasza więc na zakupy!

Sylwetka w kształcie klepsydry

Sylwetka o kształcie klepsydry uważana jest za wzorowe kształty kobiece. Jest ona nie tylko bardzo proporcjonalna, ale również posiada wąską talię i zaokrąglone biodra. Mimo to kobiety o figurze niemalże idealnej również muszą dbać o właściwy dobór spodni, aby nie obciążyć nadmiernie swojej pięknej sylwetki. Przede wszystkim powinny one unikać niskich biodrówek oraz rozszerzanych ku dołowi dzwonów. Idealne fasony to natomiast obcisłe rurki, spodnie typu boyfriend oraz z prostymi nogawkami, które oferuje praktycznie każde centrum handlowe. Gdyńska galeria Klif posiada bogatą ofertę spodni wielu sprawdzonych marek. Każda z pań z pewnością znajdzie więc tutaj coś dla siebie.

Sylwetka w kształcie gruszki

Kobiety o sylwetce w kształcie gruszki posiadają mocno zarysowaną talię oraz szersze biodra i uda. Dobór odpowiednich spodni jest więc w tym przypadku niezwykle istotny, aby niepotrzebnie nie dodawać sobie optycznie kilogramów. Najlepszym wyborem będą tutaj spodnie w ciemnych kolorach, bez ozdobnych przetarć i aplikacji. Fason tego typu optycznie wyszczupli oraz wydłuży nogi. Panie o kształcie gruszki powinny jednak wystrzegać się obcisłych rurek i biodrówek w centrach handlowych. Gdyńska galeria oferuje natomiast wiele modnych spodni z podwyższonym stanem, co pięknie wyeksponuje kobiecą talię. Panie znajdą tutaj również spodnie o prostych nogawkach lub lekko rozszerzane ku dołowi, które odwracają uwagę od masywniejszych bioder i ud.

Sylwetka w kształcie jabłka

Panie o kształtach przypominających jabłko posiadają szczupłe nogi oraz masywniejszą górną partię ciała. Dlatego też należy zwrócić uwagę na ich piękne nogi za pomocą obcisłych rurek z podwyższonym stanem oraz klasycznych modeli z dopasowanymi nogawkami.

Klif – centrum handlowe, Gdynia

Wybierając się więc na zakupy odzieżowe, warto mieć wiedzę, która pozwoli nam dokonywać poprawnych wyborów, dopasowanych do każdej z nas. Właściwe przygotowanie pozwoli uniknąć częstych błędów modowych, popełnianych przez kobiety odwiedzające centrum handlowe. Gdynia to również przepiękne miasto, które samo inspiruje do wykorzystywania w codziennym ubiorze marynarskich wzorów. Pamiętajmy, że pionowe pasy wyszczuplają sylwetkę oraz optycznie wydłużają nogi, natomiast pasy poziome będą odpowiednie jedynie dla szczupłych pań, bez znienawidzonych mankamentów sylwetki. Spodnie w pasy warto łączyć z granatową, białą lub czerwoną koszulą i marynarką z dużymi, złotymi guzikami, co w całości tworzy elegancki zestaw, wpisany w nadmorskie klimaty.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here