Jak dbać o urodę, nie tracąc czasu?

Pewnie nie raz rezygnowałaś z różnych porannych zabiegów, aby tylko móc pospać ten kwadrans więcej. Niestety zazwyczaj kończyło się to na tym, że w ciągu dnia nie czułaś się zbyt komfortowo.

Jeżeli jesteś przyzwyczajona do tego, że każdego dnia masz wyprostowane, gładkie i błyszczące włosy, idealnie wydepilowane ciało, lekki makijaż brwi i rzęs oraz szminkę na ustach, to gdy któregoś z tych elementów brakuje, to bardzo naturalne jest, że nie czujesz się pewnie i twoje samopoczucie znacząco spada. Na szczęście jest na to pewne rozwiązanie.

Kosmetolodzy z portalu Moment.pl wyłonili 5 zabiegów, którym warto się poddać, jeśli chcemy poprawić swoją urodę na bardzo długi czas, co przełoży się na to, że będziemy mogły wstawać nawet kilkadziesiąt minut później niż do tej pory. O co dokładnie chodzi?

Zabiegi upiększające polecane każdej kobiecie

Podstawą jest makijaż. Przede wszystkim w obrębie brwi i rzęs. Można wykonać zabieg trwałego makijażu brwi, który nada im idealny kształt i bardzo naturalny kolor, a dodatkowo utrzyma się przez kilka lat. Kolejnym zabiegiem jest przedłużanie rzęs. Jeśli jednak nie jesteś zwolenniczką sztucznych rzęs, a zależy ci na tym, by każdego ranka wyglądały tak, jakbyś spędziła kilkanaście minut na malowanie ich maskarą, to dobrym rozwiązaniem będzie henna rzęs i trwała, która zapewni im idealne podkręcenie.

Jeśli natomiast chodzi o fryzurę, to warto zdecydować się na trwałe prostowanie włosów, jeśli zazwyczaj traktujesz je prostownicą. Osoby preferujące bardziej swobodne fryzury, jak np. delikatne fale powinni skupić się na maksymalnym odżywieniu i zregenerowaniu włosów. Dzięki temu po umyciu ich i pozostawieniu nawet do samoczynnego wysuszenia, będą prezentowały się niezwykle dobrze.

Podstawą dla każdej kobiety powinna być także depilacja. Gładkie ciało jest w dzisiejszych czasach wręcz obowiązkiem nowoczesnej i zadbanej przedstawicielki płci pięknej. Tutaj najdłuższe efekty daje depilacja laserowa.

Zobacz także: Szukasz skutecznej depilacji laserowej we Wrocławiu? Sprawdź to, zanim zadzwonisz do przyjaciółki!

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here