O NAS

  Bio-Amore - kosmetyki Bio,Eco i Organiczne oraz Naturalne.

Stworzyliśmy ten projekt, aby zebrać w jednym miejscu najlepsze marki produktów ekologicznych. Od kilku lat jesteśmy Eco, nasze zainteresowanie, pasja, warunki zdrowotne  i rosnąca popularność kosmetyków przyczyniły się do stworzenia sklepu internetowego oraz stacjonarnego. W naszym sklepie znajdziesz produkty które mają najwyższe europejskie certyfikaty jakości dla produktów ekologicznych!

Nasza oferta – są to absolutnie bezpieczne produkty. Nie zawierają składników chemicznych, ropopochodnych, syntetycznych, nie są testowane na zwierzętach, bazują na surowcach pochodzenia roślinnego z kontrolowanych czystych biologicznie upraw lub z dziko rosnących roślin.  w

Większość z nich posiada certyfikat organów certyfikujących takich jak Ecocert, BDIH, ICADA, Cosmebio, Soil Association.

Wybraliśmy dla Was produkty kierując się nie tylko ich jakością ale również efektywnością i pięknem, produkty, które powstały z szacunku do naszego zdrowia i środowiska w którym żyjemy. Od wieków Natura była najlepszym źródłem surowców używanych do wytwarzania kosmetyków – wierzymy, że powrót do Natury  w dzisiejszych czasach jest najlepszym wyborem dla naszej skóry i zdrowia.

Nasze kosmetyki: · Skutecznie nawilżają, · wygładzają, · ujędrniają, · łagodzą podrażnienia, · zwalczają szereg dolegliwości skóry.

Dzięki: · naturalnym olejkom, · ekstraktom, · esencjom roślinnym, · wodom kwiatowym, · drobinkom.

Pozyskiwanym z: · kwiatów, · drzew owocowych, · ziół, płatków, · liści, kory i miąższu, · pestek i łupin. · Są starannie wykonane, · pięknie podane, · urzekająco pachną.

ZAPRASZAMY

Użytkowanie sklepu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.

Click Shop | Hosting home.pl