Natura Siberica

Natura Siberica

Na Syberii i Dalekim Wschodzie zachowały się rezerwaty przyrody z unikalną florą.Dzikie trawy,zioła,owoce,krzewy przyzwyczajone do nieustannej walki o swoje życie w surowym klimacie rosną tu naturalnie, swobodnie, obficie.

W sercu kraju, jest niesamowity kraj-Syberia. Tam jest prawdziwa przyroda i kruche piękno  w gryzącym zimnie. Rośliny z Syberii, które są przyzwyczajone  do walki o życie, maja wielki potencjał i witalność, specyficzny tylko dla tego regionu. Wysokie stężenie substancji czynnych, które maja unikalne właściwości odporne, trwałość i energię.

Syberia ma wielki potencjał. Stosujemy minimum sztucznych dodatków, korzystamy z najbardziej zaawansowanych technologii i ścisłej kontroli wszystkich etapów produkcji.

Korzyści z kosmetyków Siberika: Naturalna wysoka aktywność roślin dziko rosnących na Syberii i Dalekim Wschodzie .Zaawansowane formuły o najwyższej zawartości składników roślinnych .Jakość zatwierdzona przez Europejski ECO organicznych kosmetyków certyfikowanych ICEA95% składników są pochodzenia roślinnego.Używamy wyłącznie organiczne ekstrakty i oleje. Bez treści petrochemicznych, silikony, parabenów, sztucznych barwników.

Zakład wyposażony jest w najnowszą technologię, dzięki której możliwe jest zachowanie i wzmocnienie unikalnych właściwości leczniczych roślin z Syberii i Dalekiego Wschodu.

Firma Natura Siberica stała się pierwszą rosyjską firmą, która korzysta z ekstraktów dzikich roślin Syberii, a jako podstawę wszystkich oznacza pochodną cedrowego oleju ( Oil Pine Pine i betaina )

Tutaj tubylcy zbierają z obszarów Natura Siberica roślinność.


Ręczny zbiór - bardzo długi i żmudny proces, ale tylko zbierane ręcznie rośliny mogą stać się najbardziej bogate w witaminy i składniki odżywcze ,ekstrakty i oleje, które wykorzystujemy dla naszych produktów. Dzikie rośliny zebrane w Chakasja, otrzymał w ICEA certyfikat , świadczący o ich pochodzeniu organicznym.

 

 Odkryj prawdziwą moc i piękno pustyni Syberii .

 

Natura Siberica - jedyną firmą, która wykorzystuje wyłącznie organiczne ekstrakty z ziół syberyjskich i roślin. Zbieramy unikalne zioła w obszarach chronionych, gdzie pochłonęły całą moc i energię z przyrody. Lato syberyjskie jest krótkie i ciężkie, tak że rośliny mają  krótki okres intensywnego kwitnienia.Jest niezwykle ważne, aby zebrać trawę przy najwyższym stężeniu kluczowym dla  zdrowia i wartości kosmetycznej. Dlatego wszystkie dzikie zioła są zbierane ręcznie przez lokalnych mieszkańców.

Wybierając kosmetyki Natura Siberica, to również pomoc dla małych rdzennych narodów Syberii, ich rodzin aby zachować unikalne zasoby naturalne kraju.Receptury Babuszki Agafii

 

3 Powody ,aby stosować te produkty:

NATURALNOŚĆ:-kosmetyki stworzone na bazie najlepszych receptur syberyjskiej zielarki Agafii Jermakowej. Produkty w 98% składają się ze składników pochodzenia roślinnego.W składzie są autoryzowane ,zgodne z europejskimi standardami organiczne ekstrakty i oleje zimnego tłoczenia.Posiadają certyfikat ICEA 

WYDAJNOŚĆ: -produkty pozytywnie przeszły testy w międzynarodowym ośrodku kosmetologii Ferrara we Włoszech i w instytucie Naukowo Badawczym Rosyjskiej Akademii Nauk w Rosji.

BEZPIECZEŃSTWO: -w produktach zastosowano wyłącznie konserwanty spożywcze.

Nie zawierają : parabenów ,barwników, silikonów, alkoholu ,produktów przerobu ropy naftowej ,syntetycznych ekstraktów.Organic Therapy


Nowoczesne podejście do pielęgnacji skóry powinno być skuteczne, łatwe i przystępne. Dlatego stworzyliśmy linię Organic Therapy, która daje skórze dokładnie to, czego ona potrzebuje, bez przeciążania, bez niepotrzebnych i szkodliwych dodatków chemicznych.

Kosmetyki z serii Organic Therapy stymulują naturalną zdolność skóry do regeneracji i naprawy. Wszystkie receptury oparte są na 100% certyfikowanych organicznych ekstraktach i olejach pochodzących z ekologicznych surowców.

Seria kosmetyków ORGANIC THERAPY zapewnia skórze optymalną i zdrową pielęgnację,nie szkodząc jej niepotrzebnymi chemicznymi dodatkami.

ORGANIC THERAPY stymuluje naturalną zdolność do regeneracji i odbudowy.

Wszystkie formuły kosmetyków ORGANIC THERAPY opartę zostały na autoryzowanych organicznych olejach i ekstraktach otrzymywanych z ekologicznych  i czystych surowców.

Ten znak umieszczony na każdym produkcie serii ORGANIC THERAPY informuje że: Roślinne ekstrakty i oleje znajdujące się w składzie kosmetyków posiadają certyfikaty organiczne. Składy nie zawierają SLS, SLES, parabenów, glikoli, silikonów, syntetycznych barwników, ftalanów, formaldehydów, GMO i olei mineralnych


 

PLANETA ORGANICA.


Produkty z serii Planeta Organica zawieraja:

Organiczne ekstrakty i oleje certyfikowane przez międzynarodowe niezależne organizacje ECOCERT

i ICEA

Produkty z serii Planeta Organica nie zawierają: SLS,parabenów,GMO i składników przerobu ropy naftowej.

Najwyższej jakości organiczne składniki aktywne oraz optymalne receptury to podstawa serii Planeta Organica. Organiczne roślinne ekstrakty i oleje o wysokiej zawartości aktywnych substancji,brak szkodliwych dla zdrowia ,powodujących alergie ,chemicznych dodatków dają efektywną i bezpieczną pielęgnacje skóry i włosów.

Pachną olejami indyjskimi, chińskimi kadzidłami ,turecką sauną. 


LOVE 2 MIX ORGANIC 


LOVE2MIXORGANIC to kosmetyczne dzieła sztuki skomponowane na bazie najbardziej ekskluzywnych organicznych ekstraktów i olei w naturalnej, bezpiecznej i skutecznej formule bez SLS, parabenów, olei mineralnych, ftalanów, glutenu i metali ciężkich.

Seria „LOVE2MIXORGANIC” to pokusa bogatych tekstur i zmysłowych aromatów. Seria składa się z szamponów, masek dla włosów, kremów, maseł i sufletów do ciała, scrubów i żelów pod prysznic.


Baikal Herbals


Serię kosmetyków Baikal Herbals stworzono na bazie naturalnych olejów i ekstraktów z ziół rosnących w okolicach jeziora Bajkał.Jest to zrównoważony zestaw do codziennej pielęgnacji włosów i skóry, idealny dla kobiet żyjących w klimacie kontynentalnym.

Naturalne składniki, wchodzące w skład kosmetyków serii Baikal Herbals, zapewniają codzienną pielęgnację, zapobiegającą powstawaniu problemów specyficznych dla różnych typów skóry, a także eliminującą istniejące problemy.

Kosmetyki serii Baikal Herbals - to:

Skuteczne aktywne oleje i ekstrakty z bajkalskich ziół:

Certyfikowane organiczne składniki aktywne; Bezpieczne konserwanty spożywcze, stosowane w konserwowaniu żywności;

Nie zawierają SLS, SLES, parabenów i PEG.

Rośliny z terenów Gór Ałtaju i Bajkału.

Są to ogromne tereny obfitujące w roślinność,której na próżno szukać w innych krajach.W trosce o zdrowie i urodę naszych klientów wprowadziliśmy do sprzedaży, bezpieczne kosmetyki naturalne. Są to kosmetyki z serii „NATURAL & ORGANIC”. Co właściwie oznacza słowo kosmetyk ORGANICZNY?

W przypadku kremu: - 95% składników roślinnych - nie zawiera produktów z przerobu ropy naftowej, silikonów, parabenów i sztucznych barwników - zawiera certyfikowane organiczne ekstrakty i oleje.

Dlaczego jedne ekstrakty i oleje nazywamy organicznymi a inne nie?


Rośliny, z których uzyskuje się oleje lub ekstrakty rosną w czystych ekologicznie regionach a do ich upraw nie używa się żadnych środków chemicznych. Kosmetyki produkowane z takich roślin nazywamy organicznymi. Kto kontroluje zachowanie wszystkich wyżej opisanych norm i kto wydaje odpowiednie certyfikaty? Istnieje kilka instytucji zarówno w Ameryce jak i w Europie. Kontrolują one i potwierdzają właściwości organiczne surowców: ICEA,  ECOCERT,  Soil Association,  USDA.

Oferowane przez nas kosmetyki organiczne certyfikowane są przez ICEA. Jest to według nas jedna z najbardziej kompetentnych organizacji zajmujących się certyfikowaniem kosmetyków organicznych. ICEA – Ethical and Environmental Certification Institute – jest włoską organizacją certyfikującą żywność oraz kosmetyki produkowane w sposób przyjazny środowisku. Posiada 11000 członków i 17 filii na świecie.

Użytkowanie sklepu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.

Click Shop | Hosting home.pl