Serwis Asus Wrocław

0
1209

Asus to przedsiębiorstwo z Tajwanu. W 2004 roku sprzedało więcej płyt głównych, niż rywale, osiągając zawrotny wynik 30 milionów sztuk. Asus nie stosuje substancji niebezpiecznych, troszcząc się o Ziemię i jej mieszkańców. Oekom Research AG uznał firmę Asus za przyjazną środowisku. Obecnie produkuje ona elektronikę: płyty główne, laptopy, smartfony, tablety, komputery stacjonarne, karty graficzne etc.

Tajwański gigant

Jeśli masz komputer/laptop Asus i zauważysz u niego którąś z niżej wymienionych usterek, skontaktuj się z nami. Gwarantujemy serwis Asus we Wrocławiu. To jedna z rzeczy, które najlepiej nam wychodzą.

Co dolega Twojemu komputerowi?

Komputery i laptopy, jak większość urządzeń, mogą się zepsuć. Często winny jest sam użytkownik, czasem są to wady sprzętowe. Usterki w komputerach/laptopach to:

 • brak reakcji przy włączaniu – powód to np. uszkodzony zasilacz, uszkodzona matryca, uszkodzona płyta główna,
 • zawieszanie się bądź restart – powodem mogą być problemy ze sterownikami bądź systemem operacyjnym,
 • niebieski ekran tzw. bluescreen,
 • brak reakcji myszy i /lub klawiatury,
 • brak reakcji urządzeń bluetooth/usb.

Najczęstsze przyczyny uszkodzeń komputerów to:

 • upadek,
 • uderzenie,
 • zalanie płynem,
 • nieprawidłowy zasilacz.

Walka z usterkami = walka z wiatrakami?

By uniknąć niepotrzebnych i niechcianych, większych bądź mniejszych, nieraz dość kosztownych napraw, zalecamy stosowanie się do poniższych wskazówek:

 • dbajmy o odpowiednią wentylację komputera: Komputer podczas swojej pracy generuje dużo ciepła. Można powiedzieć, że im wydajniejszy jest komputer, tym większe „grzanie”. Jeśli chcesz uniknąć przegrzewania się podzespołów, pamiętaj o regularnym czyszczeniu komputera, co usprawni wentylację. Jeśli nie wiesz, jak zrobić to samemu, zgłoś się do nas – pomożemy;
 • czyśćmy komputer nie tylko na zewnątrz, ale i w środku: Nadmiar nagromadzonego kurzu może uszkodzić nie tylko system wentylacyjny, ale i podzespoły czy płytę główną;
 • twórzmy kopie zapasowe: W dobie wszechobecnych wirusów bardzo ważne jest, by mieć kopię zapasową systemu operacyjnego i jego ustawień, spersonalizowanych przez nas. Gdyby nasz system wymagał ponownej instalacji, nie stracimy cennego czasu na instalowanie wszystkich programów czy sterowników.

Jeśli dbasz o swój komputer i mimo wszystkich wykonanych na nim zabiegów jest z nim coś nie tak, wybierz serwis Asus Wrocław.

O czym należy pamiętać?

Użytkowanie komputera czy laptopa to nieraz długie godziny spędzone w Internecie, przy specjalistycznych programach czy grach komputerowych. Warto zaopatrzyć się w wygodny fotel – albo biurowy, albo typowo gamingowy – który nie tylko da nam komfort użytkowania, ale i zatroszczy się o naszą postawę podczas pracy czy zabawy. Ważna jest podkładka pod nadgarstek.

Powtarzające się ruchy nadgarstka, trzymanie go w jednej pozycji może sprzyjać np. zespołowi cieśni nadgarstka. Aby tego uniknąć, róbmy sobie przerwy na lekką gimnastykę. Zadbajmy także o wzrok, podczas przerw nie patrząc w ekran, ale na coś zielonego, w oddali.

Jeśli chodzi o sam komputer, należy przede wszystkim zwracać uwagę, z jakich źródeł instalujemy programy. Warto zainwestować w antywirus. Poza tym od czasu do czasu można przeprowadzić defragmentację dysków, zaktualizować sterowniki czy sam system.

Zawsze jednak zdarzyć się nam mogą przeróżne problemy z komputerem, z którymi sami sobie nie poradzimy. Warto wtedy wybrać serwis Asus Wrocław.

Co nas wyróżnia?

Czas pracy i jakość wykonania.

 • Jeśli wybierzesz naszą firmę, przekonasz się, co to znaczy „najszybciej” i „najrzetelniej”. Większość napraw wykonujemy na miejscu. Jeśli masz problemy sieciowe, problemy sprzętowe czy problemy z konfiguracją – nie mogłeś trafić lepiej. Powierz swój sprzęt najlepszym specjalistom i już dłużej się nie martw.

Ceny.

 • oferujemy usługi w konkurencyjnych cenach, np. za wymianę podzespołów, odzyskiwanie danych, diagnostykę zapłacisz około 100 zł. To się opłaca!

Pomoc zdalna.

 • Pomożemy Ci zdalnie, po przedpłacie. Jeśli masz problemy z systemem, taka pomoc będzie nieoceniona!
[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here