jaki odkurzacz kupić

Odkurzacz jest niezastąpionym sprzętem w każdym domu. Bez niego nasze podłogi ani dywany na pewno nie postaną czyste.

Wybór odkurzacza zależy od wielu czynników:
-rodzaju podłóg (inny odkurzacz będzie potrzebowała osoba posiadająca w swoim domu wyłącznie odkryte podłogi, a inna mająca wiele dywanów o zróżnicowanej fakturze),
-od wielkości rodziny (wybór odkurzacza zależy od liczby osób zamieszkujących gospodarstwo domowe),
-od posiadanych czworonogów(tutaj zdecydowanie potrzebny będzie skuteczny odkurzacz, który bez problemu poradzi sobie z sierścią naszego pupila).
Wybór odkurzaczy jest ogromny. Producenci oferują nam różnorodne modele. Jedne są większe z funkcją prania, inne małe i poręczne do sprzątania drobnych nieczystości.
Ale jaki odkurzacz kupić, aby być zadowolonym? By wydane przez nas pieniądze(często niemałe) nie okazały się zmarnowanymi?

Wiadomo, że sprzątanie a zwłaszcza odkurzanie nie należy do naszych ulubionych czynności (no może oprócz osób, które są pedantami i uwielbiają sprzątać), jednak to zdecydowanie mniejszość z nas. Tak więc skoro chcemy mieć czysto i nie okupić tego ogromnym wysiłkiem, to doskonałym rozwiązaniem są tu odkurzacze pionowe bezprzewodowe.
Posiadają one ciekawy, nowoczesny design, są lekkie i poręczne i co najważniejsze nie ciągną za sobą tych nieszczęsnych kabli.

Taki odkurzacz możemy postawić nawet w widocznym miejscu i będzie się ładnie prezentował. Ponieważ są one bezprzewodowe,wymagają ładowania. Średni czas takiego ładowania wynosi od 3 do 5 godzin w zależności od modelu. Zaletą takich odkurzaczy jest również wbudowany mniejszy drugi odkurzacz, który może służyć do sprzątania drobnych nieczystości ze stołu, czy trudno dostępnych miejsc w kątach naszego mieszkania.
Jak widać zalet z posiadania takiego sprzętu jest wiele, ale co z ich ceną? Czy takie cudo nie jest drogie ?

Koszt takiego odkurzacza to wydatek około 700 zł wzwyż

jaki odkurzacz

Może to nie jest niska cena, ale za te wszystkie zalety, jakie on posiada to nie jest ona wcale wygórowana.
Jeżeli posiadamy w domu czworonoga (czy to psa, czy kota), to dobrze wiemy, jak wygląda nasz dom, gdy nie użyjemy odkurzacza. Pies wracając ze spaceru wnosi ze sobą mnóstwo piachu z dworu. Piach ten roznosi po całym mieszkaniu i nasze podłogi choć odkurzone dzień wcześniej wyglądają w opłakanym stanie.

I wtedy z pomocą przychodzi nam taki odkurzacz bezprzewodowy. Ponieważ jest elegancki i nie zajmuje wiele miejsca, nie musi my go upychać go szafach i w każdej chwili jest gotowy do pracy. Takim odkurzaczem możemy nawet kilka razy dziennie szybciutko usunąć piach z newralgicznych miejsc w naszym domu. Nie będzie to zajęcie męczące i zajmie nam tylko chwilkę, a efekt czystych podłóg murowany.

Posiadając w domu czworonogi, nie da się ukryć, że zmagamy się z ich wszędobylską sierścią, a nawet całymi kłębami sierści, jeśli pies czy kot akurat linieje. I znów na ratunek przychodzi nam odkurzacz pionowy bezprzewodowy, którym bez wysiłku sprzątniemy całą zalegającą sierść w domu, a małym wbudowanym odkurzaczem usuniemy także sierść z kanap i foteli.

A co z odkurzaniem nieco bardziej wymagających dywanów typu shaggy (są włochate i puchowe)? Przecież taki odkurzacz nie ma wystarczającej siły, by sobie z nimi poradził -pytają właściciele tradycyjnych modeli odkurzaczy.
Otóż wcale tak nie jest. Odkurzacze bezprzewodowe mają moc zbliżoną do tradycyjnych modeli. Ponadto wyposażone są w specjalną turboszczotkę, która bez problemu usuwa sierść nawet z trudnych do odkurzania dywanów shaggy.
Sprzątanie takim odkurzaczem staje się prawdziwą przyjemnością a my szybko zapominamy o koszmarze brudnych podłóg.

odkurzanie pokoju

Rodzice małych dzieci dobrze wiedzą, jak trudno utrzymać porządek w domu. Małe brzdące potrafią narobić niezłego bałaganu.Wystarczy jedno ciasteczko czy niewinny chrupeczek w rączce takiego szkraba, a sprzątania mamy na cały dzień. Korzystając z tradycyjnego odkurzacza, musimy go najpierw wyciągnąć z szafy i podłączyć, a później ciągnąć za sobą, uważając na kabel. To bardzo zniechęca do sprzątania, które przez to staje się męczące. Z odkurzaczem bezprzewodowym po prostu go włączamy i szybciutko usuwamy okruszki z podłogi.My cieszymy się z czystych podłóg, a nasze dziecko jest bezpieczne od zarazków w czystym domu.

Jaki odkurzacz kupić, aby nasze podłogi lśniły czystością, a my byśmy byli zadowoleni z zakupu? Zdecydowanie odkurzacz bezprzewodowy pionowy. Dzięki niemu pozbędziemy się brudu w domu i nie będziemy zmęczenie nudną czynnością odkurzania.To prawdziwy hit wśród odkurzaczy. To sprzęt, który nie tylko ładnie i nowocześnie wygląda, ale też szybko i efektywnie sprząta twój dom .

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here